Uw auto bij ons compleet te bestellen


 

Onze inkoop is uw voordeel!

 

Wij kopen en bouwen grijskenteken auto's en leveren op uw wens!

 

Bent u al een tijd opzoek naar de juiste gebruikte grijskenteken auto en kunt u niet de juiste auto vinden? Dan hebben wij voor de oplossing. Naast het ombouwen van deze auto's kunnen wij de auto leveren op maat.

Doordat wij auto's kopen in het buitenland bespaart u de BPM en is het aanbod ruimer. Wij beschikken over contacten in het buitenland. Wij kopen de auto voor u in, verzorgen het transport, bouwen de auto om naar de eisen van de belastingdienst en het RDW. Tevens verzorgen wij de auto van de juiste papieren. Ook kunnen wij deze auto's voor u onderbrengen bij een financieringsmaatschappij en ruilen desnoods in. 

 

Hebben wij uw nieuwsgierigheid gewekt en overweegt u een grijskenteken aan te schaffen? Neem gerust contact met ons op en maken u graag een voorstel  

Met vriendelijke groet

Robert de Vries 

 

Bel 06-14253137

 


Uw wensen of bel 06-14253137

Voorbeeld-tekst